www.mariupol.com.ua / Новости / Реформування залізничної галузі
2.12.2014 | 16:41

Реформування залізничної галузі


Україна стоїть на порозі змін та реформ. Реформи в залізничній галузі також мають місце й активно впроваджуються протягом останнього часу.

Завдяки своєму геополітичному положенню, Україна має всі можливості для посилення своєї ролі транзитної держави. Залізничні перевезення є одними з найрозвинутіших у нашій крані. Цьому сприяє велика розгалуженість і відносно низькі тарифи залізничних перевезень. Але такі проблеми галузі, як високий рівень зношеності рухомого складу, збитковість пасажирських залізничних перевезень (на відміну від вантажних), стаюсь передумовою для розробки програм реформування залізничної галузі. На думку експертів, реформа сприятиме залученню коштів та інвестицій для вирішення нагальних проблем галузі.

У результаті реформування залізнична галузь у цілому й залізничні перевезення зокрема мають повністю адаптуватися до умов сучасної економіки в рамках жорсткої конкуренції на ринку; пройти всі етапи модернізації та переоснащення рухомого складу, колійного господарства та ін.. Також позитивним впливом реформи має стати збільшення пасажиро- та вантажообігу, скорочення державних дотацій у залізничну галузь, залучення інвестиційних коштів на оновлення галузі, підвищення якості послуг, що надаються працівниками залізниці, оновлення рухомого складу, зменшення енерговитрат.

Метою реформування також є подальший динамічний розвиток й підвищення ефективності діяльності залізничної галузі. Це може бути досягнуто завдяки забезпеченню безпеки функціонування залізниць, доступності якісних послуг та тарифів на залізничні перевезення. Важливим чинником успішного проведення сучасних реформ є адаптація нормативної бази до норм та вимог ЄС, а також подальша інтеграція галузі в європейську транспортну систему. Адже досвід ЄС показує, що набагато краще об’єднати і державні, і приватні інвестиції у залізничній інфраструктурі, ніж «виживати» лише завдяки державній підтримці, як це відбувається в нашій країні.

Важливою складовою процесу реформування в цілому й залізничної галузі зокрема є підтримка цього процесу законодавчо на державному рівні. Створення державних програм сприятиме успішному впровадженню реформ, які в свою чергу посприяють тому, що залізничні перевезення стануть успішною ланкою в досягненні успіху галузі.

КОММЕНТАРИИ


Ваше имя

Код

Новости


1.10.2015 | 21:44
Текстиль для ресторана
30.08.2015 | 18:44
Экстендер на помощь каждому мужчине
20.08.2015 | 15:56
Вещество: Сера
Все новости
File not found.