www.mariupol.com.ua / Статьи / Як знайти роботу в Швеції, Бельгії та Ізраїлі?

Як знайти роботу в Швеції, Бельгії та Ізраїлі?

6.09.2015

Доступна робота за кордономЧимало країн борються з трудовими мігрантами, вбачаючи в них загрозу зростання внутрішньогобезробіття. Але є держави, які, навпаки, стимулюють приток іноземних кадрів. Тому працевлаштування іноземців у кожній країні має свої особливості.

Можливості трудових мігрантіву Швеції
Державна служба зайнятості Швеції обслуговує в рік більше 60 000 іноземців. Вона допомагає вирішити проблеми, з якими найчастіше стикаються новоприбулі кадри. Також шведська служба зайнятості допомагає іноземцям перекласти і легалізувати документи про освіту. Для мігрантів, які взагалі не знають шведської, комуни організовують мовні курси.
За словами спеціалістів шведської служби зайнятості, найбільшим бар’єром для працевлаштування іноземців являється невміння підготувати презентацію і в достатній мірі розкритися перед роботодавцем. При цьому незнання шведської мови не завжди впливає на погодження кандидата.
Від того, яка робота в Швеції попадеться мігранту, великою мірою залежить від резюме. Ще перед виїздом в Швецію слід підготувати детальний опис про себе з повним переліком місць праці і характеристикою особистих якостей.
Для підтримки іноземних безробітних в Швеції діє програма Nystartsjobb. Згідно з її умовами, роботодавець, який оформив на роботу іноземного спеціаліста, має право отримати державну субсидію.

Нюанси пошуку роботи в Бельгії
Працевлаштуватися іноземцям в цій країні досить складно. Але привабливі умови для проживання, високі заробітні плати і сприятливі соціальні програми приваблюють мігрантів спробувати власні сили.
В першу чергу робота в Бельгії надається її громадянам і вихідцям з Євросоюзу. А враховуючи невелику площу країни і 11 мільйонів населення, іноземцям місць практично не залишається. Шанс отримати роботу мають лише висококласні спеціалісти, які володіють англійською і французькою мовами. В іншому випадку будь-яка спроба працевлаштуватися завершуватиметься провалом.
Знайти підходящу вакансію в Бельгії можна через агентства або в інтернеті. Після того, як кандидат відшукає роботодавця, останній повинен звернутися в Офіс для іноземців Бельгії для вироблення офіційного запрошення на роботу. З таким документом претендент може отримати в посольстві візу.

Особливості трудового найму в Ізраїлі
Знайти підходящу вакансію в Ізраїлі так само складно, як і в будь-якій іншій країні світу. В цій невеличкій державі проживає всього 8,5 мільйонів ізраїльтян. Тож можна уявити масштаби внутрішнього ринку праці.
В країні з роками сформувався «родинний» тип ведення бізнесу. Тому хороша робота в Ізраїлі в основному надається близьким чи знайомим. Чужим, а тим більше іноземцям, робочі місця не завжди доступні. Найпростіший спосіб знайти вакансію в Ізраїлі – через земляків.

КОММЕНТАРИИ


Ваше имя

Код
Статьи17.09.2016
Работа Дома 2: преимущество решения
Прошли те времена, когда человек был привязан к рабочему месту. Да, до сих пор есть предприятия, где присутствие работников обязательно и таких учреждений много. Но параллельно им развивается и такое направление как удаленная занятость.

1.09.2016
Обработка древесины: где заказать тиковое масло?
Древесина не самый износоустойчивый и долговечный материал. Она может сильно деформироваться от влаги, перепадов температур и т.д. Можно ли как-то улучшить технические показатели этого ресурса?

24.01.2016
Сукня для нареченої
Сукня для нареченої
Все статьи
File not found.