www.mariupol.com.ua / Статьи / Інсталпласт-ХВ - справжній лідер з виробництва труб

Інсталпласт-ХВ - справжній лідер з виробництва труб

25.08.2014

Український виробник труб із поліпропілену для внутрішніх систем водовідведення, із полівінілхлориду для зовнішніх мереж водовідведення, з поліетилену для водопровідних систем, із поліетилену для систем газопостачання "Інсталпласт-ХВ"– це компанія з багаторічним досвідом. Для швидкої, якісної та ефективної реалізації власної продукції, а також її своєчасної доставки,компанія створила власну транспортну мережу із середньо- та багатотоннажних вантажівок. Окрім основного виду продукції "Інсталпласт-ХВ"займається випуском стандартних дорожніх стовпчиків та футлярів механічного захисту підземних електро-, радіо- та інших мереж, а також займається вдосконаленням виробничо-монтажного підрозділу, завданням якого є монтаж, налагодження та запуск в експлуатацію внутрішніх і зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення.

Продукція "Інсталпласт-ХВ" сертифікована, а також підкріплена необхідними документами якості та відповідними вимогами та нормам Держстандарту України, її реалізація здійснюється через організовану дилерську мережу в Україні та країнах СНД. Висока якість і надійність продукції "Інсталпласт-ХВ" у поєднанні з відмінними монтажними роботами принесли промисловій групі вдалі відгуки споживачів й окрім цього визнання в цьому секторі ринку. Продукція "Інсталпласт-ХВ" високо цінується споживачами, показники якості та надійності, гарантії сприяють тому, що український виробник займає лідерські позиції.

 
Источник: http://www.iplast.com.ua/%D0%BF%D1%80%D0%BE_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%8E_ua_280cms.htm

КОММЕНТАРИИ


Ваше имя

Код
Статьи17.09.2016
Работа Дома 2: преимущество решения
Прошли те времена, когда человек был привязан к рабочему месту. Да, до сих пор есть предприятия, где присутствие работников обязательно и таких учреждений много. Но параллельно им развивается и такое направление как удаленная занятость.

1.09.2016
Обработка древесины: где заказать тиковое масло?
Древесина не самый износоустойчивый и долговечный материал. Она может сильно деформироваться от влаги, перепадов температур и т.д. Можно ли как-то улучшить технические показатели этого ресурса?

24.01.2016
Сукня для нареченої
Сукня для нареченої
Все статьи
File not found.