www.mariupol.com.ua / Статьи / Набір посуду від компанії Philipiak

Набір посуду від компанії Philipiak

13.05.2014

Набір посуду від компанії Philipiak

Сьогодні, набір посуду для приготування їжі оснащуються багатошаровим капсульним дном (п'яти і семишаровим термоакумулюючим дном), що дає можливість рівномірно нагрівати посудину і довго зберігати в ній тепло, а в деяких випадках дозволяє закінчувати процес приготування на вимкненій плиті. Набір посуду Philipiak має одним приємним гаджет – датчики температури, які вмонтовані в ручки кришок на каструлях і сковорідці. Вони дозволяють підібрати необхідну вам температуру і контролювати її в процесі приготування їжі. Ручки на посуді Philipiak виконані з нержавіючої сталі з бакелітовими вставками, що дозволяють їм залишатися прийнятної температури, звичайно якщо правильно підібрана конфорка (по розмірам), і полум'я напряму не потрапляє на самі ручки. Цей набір посуду у догляді не примхливий, його сміливо можна мити в посудомийній машині. Не варто тільки користуватися металевими мочалками і агресивними миючими засобами, втім, це стосується і будь-якого іншого посуду з нержавіючої сталі.

Що стосується того, хто виготовляє посуд Philipiak, існує багато думок, хтось каже що це Китай, хтось що його виробляють у Італії чи ще десь, я з цими думками сперечатися не буду, скажу тільки те, що в кожного своя правда, і де б його не виготовляли, якість посуду хороша. Гарантія якості вашого посуду це перш за все сертифікат якості, тому перед тим як купувати посуд, найдіть спеціалізований магазин та зробіть свій вибір. Адже кожний спеціалізований магазин повинен мати усі необхідні документи на товар, в тому числі і сертифікат якості. Ось власне і все що хотілося б сказати про цей набір посуду.

КОММЕНТАРИИ


Ваше имя

Код
Статьи17.09.2016
Работа Дома 2: преимущество решения
Прошли те времена, когда человек был привязан к рабочему месту. Да, до сих пор есть предприятия, где присутствие работников обязательно и таких учреждений много. Но параллельно им развивается и такое направление как удаленная занятость.

1.09.2016
Обработка древесины: где заказать тиковое масло?
Древесина не самый износоустойчивый и долговечный материал. Она может сильно деформироваться от влаги, перепадов температур и т.д. Можно ли как-то улучшить технические показатели этого ресурса?

24.01.2016
Сукня для нареченої
Сукня для нареченої
Все статьи
File not found.